iPhone 14 Pro Max nie włącza się

Brak możliwości uruchomienia telefonu sprawia wrażenie bardzo poważnej usterki, ale nierzadko okazuje się, że można ją szybko i stosunkowo niskim kosztem usunąć. Jeśli Twój iPhone 14 Pro Max się nie włącza, zamiast rozglądać się za innym smartfonem, zgłoś się do naszego serwisu, by przywrócić ten model do pełni sprawności. Przeprowadzimy diagnozę oraz wycenimy naprawę, co jest usługą bezpłatną, dlatego zlecasz ją bez narażania się na koszty!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max

Zalany iPhone 14 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 14 Pro Max

Nie włącza się iPhone 14 Pro Max

Gwarantujemy profesjonalne podejście do naprawy telefonu iPhone 14 Pro Max

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do diagnozowania usterek tych smartfonów, dlatego jesteśmy w stanie precyzyjnie ustalić źródło problemu. W przypadku konieczności wymiany uszkodzonych elementów stosujemy wyłącznie części oryginalne od Apple lub zamienniki o porównywalnej jakości. Wiele uwagi przykładamy do estetyki wykonania prac serwisowych – naprawione urządzenia są wolne od widocznych śladów ingerencji w nie. Do tego na każdą usługę serwisową wystawiamy roczną gwarancję, oferując przy tym możliwość całodobowego śledzenia jej postępów w systemie online.

Zadbamy więc o to, aby przywrócić Twój niewłączający się telefon iPhone 14 Pro Max do pełnej, fabrycznej sprawności. Wszystko to przy zachowaniu opłacalności naprawy, gdyż mamy konkurencyjne ceny usług serwisowych. Dostarcz nam swój niesprawny smartfon na diagnozę już dziś – wypełnij formularz na stronie!

Strona główna » iPhone 14 Pro Max » iPhone 14 Pro Max nie włącza się