Wymiana baterii iPhone 14

Pomimo niezmiennego sposobu użytkowania swojego iPhone’a 14 coraz częściej musisz podłączać go do ładowarki? Do tego w systemie operacyjnym urządzenia zaczęły wyświetlać się komunikaty o konieczności przeprowadzenia serwisu baterii? Oznacza to, że pojemność ogniwa spadła poniżej poziomu 80% i czas najwyższy pomyśleć o montażu nowego.

To relatywnie niedrogi podzespół, którego profesjonalną wymianę przeprowadzi nasza firma. Smartfon marki Apple możesz dostarczyć nam osobiście lub wysłać kurierem. Klientom zlecającym naprawę po akceptacji wyceny, oferujemy darmową przesyłkę w obie strony – wygeneruj na stronie zgłoszenie serwisowe!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Wymiana szybki iPhone 14

Wymiana tylnego szkła iPhone 14

Wymiana baterii iPhone 14

Zalany iPhone 14

Wymiana szkła aparatu iPhone 14

Wymiana aparatu iPhone 14

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

Wymiana mikrofonu iPhone 14

Face ID nie działa iPhone 14

Nie włącza się iPhone 14

Wymiana baterii w iPhonie 14 na nowy oryginał lub zamiennik – decyzja należy do Ciebie!

Korzystając z naszych usług serwisowych, zyskujesz pewność profesjonalnej oraz terminowej ich realizacji. Jednocześnie chcąc sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, w przypadku wymiany baterii oferujemy możliwość wyboru pomiędzy metodą autoryzowaną i nieautoryzowaną. Jeśli zdecydujesz się na pierwszą z nich, w iPhonie 14 zamontujemy część oryginalną.

Naprawa zostanie zarejestrowana w systemie Apple i jednocześnie w urządzeniu zresetuje się informacja o aktualnym stanie baterii. Z kolei metoda nieautoryzowana dotyczy montażu zamiennika, dzięki czemu jest tańsza. Stosujemy podzespół, którego jakość oraz żywotność są porównywalne z oryginałem.

Jednak w tym przypadku wymieniamy wyłącznie samo ogniwo, pozostawiając oryginalną elektronikę dzięki czemu w oprogramowaniu telefonu prawidłowo będzie się wyświetlać informacja o kondycji baterii. Co ważne, w obu przypadkach wystawiamy roczną gwarancję na usługę serwisową! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać jej wycenę – jest całkowicie bezpłatna!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 » Wymiana baterii iPhone 14