Zwiększenie pojemności/ naprawa NAND iPhone 11 Pro Max

Jesteś użytkownikiem telefonu iPhone 11 Pro Max w wersji z 64- lub 256 gigabajtowym dyskiem i zaczyna Ci brakować miejsca na dane? Jeśli tak, to w naszym serwisie sprzętu marki Apple, możesz skorzystać z profesjonalnej usługi wymiany modułu pamięci NAND na wersję o większej pojemności! Ofertę kierujemy również do osób, które borykają się z problemem awarii tego podzespołu – naprawimy go lub zamontujemy nowy, gwarantując sprawne wykonanie prac serwisowych.

Na wykonaną usługę serwisową otrzymasz aż 12-miesięczną gwarancję. Do tego jej wycena jest darmowa, a telefon możesz dostarczyć do nas bez wychodzenia z domu, korzystając z opcji wysyłki kurierskiej – zgłoś naprawę już dziś!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

Zalany iPhone 11 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 11 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 11 Pro Max

Nie włącza się iPhone 11 Pro Max

Wymień pamięć NAND na większą i zapomnij o konieczności usuwania danych

Niedostateczna ilość pamięci w telefonie bardzo utrudnia korzystanie z niego. Brakuje miejsca na zdjęcia, multimedia czy nawet aplikacje, co zmusza do ciągłego usuwania niepotrzebnych w danym momencie plików.

Zlecając nam zwiększenie pojemności NAND w iPhone 11 Pro Max, zapomnisz o tej niedogodności! Zależnie od potrzeb możesz zdecydować się na montaż dysku w wersji 64, 256 lub 512 GB – także w przypadku, gdy wymiana wynika z awarii wbudowanej pamięci.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 Pro Max » Zwiększenie pojemności/ naprawa NAND iPhone 11 Pro Max