Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro Max!

Problemy z baterią w iPhone 12 Pro Max mogą objawiać się na wiele zróżnicowanych sposobów. Czasem dostrzegalne jest szybsze rozładowywanie się smartfona. W skrajnych przypadkach telefonu nie da się naładować, urządzenie wyłącza się i nie można go uruchomić.

W wypadku tego rodzaju naprawdę ważne jest  bezpieczeństwo, baterie niewiadomego pochodzenia mogą nie działać prawidłowo, a w szczególnych wypadkach mogą doprowadzić do uszkodzenia telefonu lub jego samozapłonu. Stawiamy na jakość, dlatego akumulatory używane w naszych naprawach są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od Apple. Na życzenie klienta dysponujemy również zaufanymi zamiennikami. Jeżeli zauważysz tego rodzaju niepokojące symptomy, nie zwlekaj – wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej i powierz swój telefon profesjonalistom.

Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach usterek występujących w urządzeniach marki Apple. Działamy szybko i trafnie diagnozujemy problem. Sprawdź nas i skorzystaj z bezpłatnej wysyłki!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max

Zalany iPhone 12 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 12 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 12 Pro Max

Nie włącza się iPhone 12 Pro Max

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 Pro Max » Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max