Wymiana szybki iPhone 14

Upuściłeś iPhone’a 14, zgniotłeś go lub uderzyłeś nim o twardą powierzchnię i zauważyłeś pęknięcie na wyświetlaczu? Jeśli ekran wyświetla obraz bez zniekształceń i prawidłowo reaguje na dotyk, prawdopodobnie
uszkodzeniu uległo tylko jego szkło(org. „ochronnej szybki” – ochronna szybka to akcesorium, które montujemy lub nie po zakupie telefonu. Tutaj powinna być mowa o szkle, które jest fabrycznie na wyświetlaczu, po nim poruszamy palcem wybierając funkcje).

To dość popularna usterka, którą nasz serwis usunie szybko i profesjonalnie. Mamy wiedzę oraz doświadczenie w zakresie tego, jak wymienić taką szybkę bez uszkadzania wyświetlacza. Jednocześnie gwarantujemy, że smartfon po naprawie będzie wyglądać jak fabrycznie nowy. Już dziś skorzystaj z tej usługi serwisowej – otrzymasz na nią 12-miesięczną gwarancję!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Wymiana szybki iPhone 14

Wymiana tylnego szkła iPhone 14

Wymiana baterii iPhone 14

Zalany iPhone 14

Wymiana szkła aparatu iPhone 14

Wymiana aparatu iPhone 14

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

Wymiana mikrofonu iPhone 14

Face ID nie działa iPhone 14

Nie włącza się iPhone 14

Wymieniając uszkodzoną szybkę w iPhonie 14, unikniesz wysokich kosztów naprawy!

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia szybki wyświetlacza telefonu powinieneś jak najszybciej zareagować, zlecając naprawę specjalistom. Zbagatelizowanie tej usterki wiąże się z ryzykiem jej pogłębienia.
Przez pęknięcia w szkle do ekranu mogą przedostawać się zanieczyszczenia oraz wilgoć, co często kończy się jego nieodwracalną awarią. Montaż nowej szybki w iPhonie 14 jest dużo tańszą usługą w stosunku do wymiany całego wyświetlacza.
Wyślij zgłoszenie serwisowe poprzez naszą stronę, aby poznać koszt naprawy. Jeśli zdecydujesz się zlecić nam jej wykonanie, skorzystasz z darmowej wysyłki telefonu w obie strony. Urządzenie możesz także dostarczyć osobiście do siedziby serwisu w Kielcach

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 » Wymiana szybki iPhone 14