Wymiana aparatu iPhone 12 Pro

Na zdjęciach robionych telefonem iPhone 12 Pro pojawiają się zniekształcenia? Po uruchomieniu aplikacji do wykonywania fotografii widzisz czarny ekran? Każdy z tych problemów może oznaczać usterkę aparatu. Jego diagnozą i wymianą, jeśli zajdzie taka potrzeba, zajmie się nasza firma. Prowadzimy profesjonalny serwis smartfonów marki Apple. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i dostęp do certyfikowanych narzędzi. Skorzystaj z formularza na stronie i zleć nam wycenę naprawy!

Powodów, dla których może dojść do takiej awarii, jest wiele. Z doświadczenie wiemy, że do uszkodzenia aparatu w iPhonie 12 Pro najczęściej dochodzi w wyniku:

• upadku telefonu,

• zalania urządzenia,

• pęknięcia szybki ochronnej, co skutkuje dostawaniem się pod nią zanieczyszczeń.

Niezależnie od tego, co spowodowało awarię aparatu w Twoim telefonie iPhone 12 Pro, wymienimy uszkodzony moduł na oryginalny odpowiednik od Apple! Na naprawę wydasz wielokrotnie mniej, niż zapłaciłbyś za nowy smartfon, a po jej wykonaniu znów będziesz mógł robić wysokiej jakości zdjęcia. Korzystając z tej usługi w naszej firmie, otrzymasz na nią aż 12-miesięczną gwarancję – zapraszamy do kontaktu!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

Wymiana szybki iPhone 12 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Pro

Wymiana baterii iPhone 12 Pro

Zalany iPhone 12 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Pro

Wymiana aparatu iPhone 12 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro

Face ID nie działa iPhone 12 Pro

Nie włącza się iPhone 12 Pro

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 Pro » Wymiana aparatu iPhone 12 Pro