iPhone 14 Pro nie włącza się

Twój iPhone 14 Pro przestał się włączać? Zamiast rozglądać się za kolejnym telefonem, zleć naprawę swojego obecnego urządzenia w naszym serwisie – przywrócimy go do fabrycznej sprawności. Zazwyczaj koszt usunięcia takiej usterki jest wielokrotnie niższy w stosunku do ceny nowego smartfonu.

U nas diagnoza jest bezpłatna, dlatego z usługi korzystasz bez zobowiązań! Zatrudniamy doświadczony serwisantów z certyfikacją Apple, którzy potrafią poradzić sobie z nawet najbardziej nietypowymi czy skomplikowanymi usterkami telefonów tego producenta!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Zalany iPhone 14 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Nie włącza się iPhone 14 Pro

Roczna gwarancja na naprawę niewłączającego się telefonu iPhone 14 Pro

Jeśli tylko naprawa wykrytej usterki będzie możliwa i zlecisz nam jej wykonanie, otrzymasz na usługę 12- miesięczną gwarancję. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi, a w przypadku konieczności wymiany części montujemy oryginały lub ich zamienniki o porównywalnej jakości. Do tego dbamy o estetykę serwisu – telefon iPhone 14 Pro będzie wolny od jakichkolwiek śladów ingerencji w jego obudowę, która podczas składania zostanie odpowiednio uszczelniona.

Dysponujemy systemem online, w którym każdy klient może na bieżąco śledzić postępy naprawy swojego
urządzenia. Do tego gwarantujemy terminowość, zapewniamy profesjonalną obsługę i możliwość zlecenia bezpłatnej wysyłki telefonu do naszej firmy. Wypełnij zgłoszenie serwisowe na stronie, aby skorzystać z usług profesjonalnego serwisu sprzętu marki Apple!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro » iPhone 14 Pro nie włącza się