Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max!

Jedną z popularniejszych usterek telefonów komórkowych jest awaria wyświetlacza. Element ten zajmuje całą przednią część obudowy, co przekłada się na wysokie prawdopodobieństwo uszkodzenia go mechanicznie. Do typowych usterek zalicza się zarówno brak obrazu, jak i pojawienie się na ekranie różnych zniekształceń w postaci m.in. pionowych linii.

Jeśli wyświetlacz Twojego telefonu iPhone 14 Pro Max przestał się włączać lub działa w sposób nieprawidłowy, prawdopodobnie należy go wymienić. Wykonania takiej naprawy podejmie się nasz profesjonalny serwis urządzeń marki Apple – zaufaj fachowcom z wieloletnim doświadczeniem!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max

Zalany iPhone 14 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 14 Pro Max

Nie włącza się iPhone 14 Pro Max

Zleć nam wymianę wyświetlacza w iPhonie 14 Pro Max – otrzymasz roczną gwarancję!

Świadcząc usługi naprawy telefonów Apple, gwarantujemy zarówno terminowość, jak i profesjonalne podejście do pracy. Wymieniamy wyświetlacze w iPhone 14 Pro Max na oryginały lub ich zamienniki cechujące się porównywalną jakością i jednocześnie niższą ceną. Postęp naprawy można śledzić online, a po jej wykonaniu zawsze wystawiamy aż roczną gwarancję!

Aby nawiązać z nami współpracę, wypełnij zgłoszenie serwisowe na stronie. Telefon z uszkodzonym wyświetlaczem możesz wysłać lub dostarczyć osobiście do siedziby serwisu. Wycena naprawy jest bezpłatna i niezobowiązująca – zapraszamy do kontaktu!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro Max » Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max