Problem z uruchomieniem iPhone’a? Sprawdź nasze rozwiązania!

Wstajesz rano, chwytasz za swojego iPhone’a, którego chcesz włączyć i nagle okazuje się, że jest to niemożliwe. Brzmi znajomo? Jeśli tak, to ten wpis jest zdecydowanie dla Ciebie, ponieważ dowiesz się z niego, w jaki sposób poradzić sobie z takim problemem. Zaczynamy!

Krok pierwszy – Podanie przyczyny awarii

Na samym początku powinniśmy się zastanowić, co konkretnie może być powodem występującego błędu w naszym urządzeniu. Pozwoli nam to na spore zaoszczędzenie czasu, ponieważ znając przyczynę, będziemy mogli w łatwy sposób przejść do odpowiedniego działania. Oprócz tego pozbędziemy się również ewentualnego, zupełnie niepotrzebnego stresu, ponieważ awaria może być dość prostą w naprawie usterką. Dość często zdarza się, że problemem jest przepełnienie pamięci, który skutkuje utrudnionym uruchomieniem telefonu. To właśnie z takim błędem zmaga się duża liczba naszych klientów.

Przejdźmy do analizy zepsutego telefonu. W momencie, gdy iPhone nie chce się włączyć, mimo próby jego naładowania, to prawdopodobnie mamy do czynienia z uszkodzeniem:

  • Baterii
  • Układu ładowania U2-IC
  • Gniazda ładowania

Zanim jednak udamy się do serwisu, warto spróbować kilku metod, które mogą być niezwykle pomocne w naszej sprawie.

Krok drugi – Własna próba naprawienia telefonu

Teraz skupimy się na działaniach, które powinniśmy podjąć, zanim udamy się do serwisu. Najpierw powinniśmy sprawdzić stan naładowania naszej baterii, ponieważ może się okazać, że jej wartość ze względu na dużą eksploatację nie wskazuje nawet jednego procenta. Spróbujmy podłączyć telefon do ładowania, aby sprawdzić, czy taki proces jest w ogóle możliwy. Zwróćmy uwagę na stan ładowarki, a także gniazda ładowania, ponieważ te bardzo ważne elementy mogą być uszkodzone, zabrudzone lub zawilgocone, dzięki czemu efektem będzie kłopot związany z poprawnym naładowaniem oraz działaniem baterii.

Kolejną metodą będzie restart telefonu. Wystarczy, że przytrzymamy, przez kilka sekund przycisk służący do uruchomienia iPhone’a. Ten sposób jest przydatny, nawet gdy ekran jest cały czas czarny lub nie reaguje na dotyk. Jeśli i to nas zawiedzie, to kolejnym krokiem będzie hard reset, który polega na przytrzymaniu przez nieco dłuższą chwilę przycisków home oraz on/off. Jeśli, jednak powyższe próby nic nie dały, to oznacza to, że telefon zmaga się ze znacznie poważniejszą awarią. Co wtedy zrobić? Wykonać krok trzeci!

Krok trzeci – Wizyta w serwisie iNaprawy

Ten krok jest tak naprawdę najważniejszym ze wszystkich. Dlaczego? Otóż udając się do naszego serwisu, masz pewność, że Twoim telefonem, który nie chce się włączyć, zajmą się doświadczeni technicy, którzy poradzili sobie już z wieloma beznadziejnymi przypadkami. Wyjaśnimy Ci, co konkretnie nie działa oraz podamy przyczynę, aby w przyszłości uniknąć podobnego problemu.

Krótko mówiąc, dostajesz od nas bezpłatną diagnozę, szybką wycenę, fachową obsługę, a także aż rok gwarancji! Korzyści jest znacznie więcej, dlatego nie zwlekaj z decyzją i zgłoś się do nas już dziś!

Strona główna » Blog » Problem z uruchomieniem iPhone’a? Sprawdź nasze rozwiązania!