Słabo słyszę rozmówcę podczas rozmowy iPhone!

Czy zauważyłeś, że coraz ciszej słyszysz rozmówcę podczas rozmowy telefonicznej. Znajdziemy na to rozwiązanie! Ciche działanie górnego głośnika najczęściej spowodowane jest zabrudzeniem siateczki, osłaniającej głośnik. Jako ciekawostkę od razu zdradzimy Tobie, że zabrudzona siateczka zdecydowanie częściej dotyka telefonów, użytkowanych przez kobiety, a powodem tego jest powszechnie stosowany makijaż, który zwyczajnie zapycha siateczkę.

Jeżeli zauważyłaś/eś u siebie ten problem stanowczo odradzamy szukanie porad jak skutecznie pozbyć się tego problemu u wujka Google! Oczywiście znajdziesz tam, mnóstwo pomysłów takich jak czyszczenie głośnika szczoteczką z zewnątrz czy przedmuchanie głośnika sprężonym powietrzem. Niestety żaden z tych pomysłów nie jest skuteczny, a wręcz może jeszcze bardziej zaszkodzić twojemu telefonowi.

Dlatego zdecydowanie lepiej zlecić nam profesjonalną wymianę siateczki niż czyszczenie jej samodzielnie! Wystarczy zadzwonić albo przyjść do naszego salonu. Jeżeli nie masz czasu możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Zapraszamy do naszego serwisu!

Strona główna » Blog » Słabo słyszę rozmówcę podczas rozmowy iPhone!