Sposób na usunięcie z iPhone’a kalendarzy oraz wydarzeń spamujących

Nachalne oraz zbyt częste powiadomienia potrafią zdenerwować nawet najbardziej spokojne osoby. Są w stanie nam przeszkodzić w pracy lub na ważnym dla nas spotkaniu. W tym artykule omówimy wirusa, który występuje w kalendarzu, pokazując sposób na jego usunięcie.

Skąd się wziął na moim telefonie wirus?

Prawdopodobną przyczyną skąd wziął się taki wirus, będzie kliknięcie na jedną z wyskakujących reklam, które powoduje, że na naszym telefonie instaluje się złośliwe oprogramowanie. Efektem są ciągłe, zbędne wiadomości otrzymywane na naszym urządzeniu.

Co zrobić, aby go usunąć?

Czy usunięcie takiego wirusa jest trudne? Nie! Wystarczy, że wejdziemy w ustawienia naszego telefonu, wybierzemy opcję kalendarze oraz zakładkę konta, gdzie wyświetli się podejrzany i za subskrybowany kalendarz. Kliknij w niego i wybierz znajdujące się na dole pole, usuń konto. Gotowe!

Telefon bezpieczny i pozbawiany spamu!

Powyższa instrukcja pomoże Ci usunąć uciążliwego wirusa, dzięki czemu znów będziesz mógł się cieszyć sprawnie działającym urządzeniem. Pamiętaj jednak, że jeśli nadal potrzebujesz pomocy, to bez większego problemu otrzymasz ją w naszym serwisie! Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Strona główna » Blog » Sposób na usunięcie z iPhone’a kalendarzy oraz wydarzeń spamujących